Organizatorzy


Image Placeholder

Anna Naczke

jestem świeżo upieczoną położną, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Zakochana w swoim zawodzie, chustowaniu i jego zaletach. Moim marzeniem jest rozpowszechnianie idei bliskości. Jestem po to, by towarzyszyć rodzicom na początku drogi jaką jest chustonoszenie. Wierzę, że kiedy zobaczą jakie to piękne, ich również ogarnie mania chustowania :) Z wielkim zamiłowaniem prowadzę indywidualne konsultacje chustowe. Swój wolny czas poświęcam na podróże - najczęściej autostopowe.


Image Placeholder

Magdalena Pyla

Jestem aktywną mamą trójki wspaniałych dzieci. Zawodowo agent ubezpieczeniowy a prywatnie miłośniczka podróży. Zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc to jest to co sprawia mi największą radość.


Image Placeholder

Magdalena Zachmielewska

obecnie Mama na cały etat trójki szkrabów, uwielbiam szydełkować i robić zdjęcia. Zawodowo Technik Ochrony Środowiska, który pracował jako przedszkolanka przez 8 lat.


Image Placeholder

Magdalena Kargul

Lubię chodzić po górach, śpiewać, śmiać się. Ulubione słowo to "spoko". Wszystko się da, jeśli się chce. Co nie znaczy, że nie można sobie pomarudzić. Jestem bibliotekarką na Górkach.


Chcesz uczestniczyć w konferencji? Zapisz się już teraz