Prelegenci


Image Placeholder

Anna Naczke

świeżo upieczona położna, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Zakochana w swoim zawodzie, chustowaniu i jego zaletach. Jej marzeniem jest rozpowszechnianie idei bliskości. Jest po to, by towarzyszyć rodzicom na początku drogi jaką jest chustonoszenie. Wierzy, że kiedy zobaczą jakie to piękne, ich również ogarnie mania chustowania :) Z wielkim zamiłowaniem prowadzi indywidualne konsultacje chustowe. Swój wolny czas poświęca na podróże - najczęściej autostopowe.


Image Placeholder

Joanna Samp

magister fizjoterapii, terapeuta metody Ndt-Bobath. Od 11 lat pracuje w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci Z Zaburzeniami .Wieku Rozwojowego w Szpitalu w Tczewie. Mama 8 letniego Sebastiana i 3 letniej Mileny.


Joanna Furtak- Bartkowska

pediatra z 20-letnim doświadczeniem pracującym zarówno w przychodniach jak również w szpitalu.


Image Placeholder

Martyna Rynkiewicz

absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika - animacja kultury. Na codzień pracuję z małymi dziećmi i prowadzę zajęcia muzyczne. Prywatnie mama Jagódki i Leonka, wegetarianka. Lubię aktywny wypoczynek oraz przygotowywanie zdrowych słodyczy bez cukru i nabiału. Ponadto uwielbiam zawierać nowe, inspirujące znajomości. Zatem - do zobaczenia!


Alicja Pyla

Alicja Pyla, mgr fizjoterapii z 11-letnim stażem pracy na oddziale rehabilitacji w Szpitalach Tczewskich. Obecnie zajmuję się kompleksową fizjoterapią kobiet na każdym etapie życia ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży oraz czasu po porodzie. Mama dwojki dzieci.


Image Placeholder

Aleksandra Krycka

Logopeda, neurologopeda i terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej oraz właścicielka gabinetu logopedycznego werboSENS. W pierwszym etapie kształcenia na kierunku Filologia polska zgłębiła tajniki wiedzy na temat systemu języka polskiego, jego funkcji i ewolucji. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiła jej dokonanie właściwego wyboru dalszej ścieżki zawodowej, jakim było podjęcie studiów logopedycznych ze specjalnością wczesna interwencja logopedyczna na Uniwersytecie Gdańskim oraz Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.


Kornelia Stawicka – Zielenkiewicz

Certyfikowany Trener Familylab Assossiation i Familylab Polska, stworzonych przez Jespera Juula by wspierać rodziców i profesjonalistów pracujących z dziećmi. Nauczyciel języka angielskiego, metodyk oraz mama trójki dzieci, każde na innym szczeblu edukacji. Mówi o sobie: „moment, gdy zostałam Mamą stał się początkiem mojej własnej drogi i przygody do poznawania siebie i szukania rozwiązań najlepszych dla mnie i dla mojej rodziny, tak, by na co dzień, dobrze się nam razem żyło.”


Image Placeholder

Katarzyna Kulas

Magister pedagogiki, psychoterapeutka – ukończyła kurs dla zaawansowanych z zakresu Psychoterapii Systemowej Indywidualnej, Par, Rodzinnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu.
Posiada doświadczenie w poradnictwie rodzinnym i wychowawczym, w działaniu interwencyjnym oraz profilaktycznym. Organizuje szkolenia we współpracy z różnymi instytucjami pomocowymi. Zajmuje się diagnozą, terapią pedagogiczną dzieci i młodzieży oraz psychoterapią par i rodzin. Pomaga rodzicom po stracie dziecka.


Image Placeholder

Stacja Dobrego Czasu

Stacja Dobrego Czasu powstała w 2012 roku w Tczewie. Jest to centrum edukacyjno-szkoleniowe, które w swojej ofercie ma szereg zajęć, warsztatów skierowanych do dzieci od 5-go miesiąca życia i młodzieży do 12 lat. W Stacji pracujemy na innowacyjnych rozwiązaniach edukacyjnych. Nasze działania skierowane są w stronę nowoczesnych pomocy edukacyjnych i formy zajęć, tak by rozwijać wśród słuchaczy kompetencje przyszłości. Każde działanie z grupą oparte jest na metodzie eksperymentu, czyli doświadczania zadania - wyzwania za pomocą angażowania wszystkich zmysłów.


Image Placeholder

Zofia Lewandowska

Skandynawistyka, nauczycielka i tłumaczka języka norweskiego, to właśnie w Norwegii pierwszy raz zetknęła się z leśnymi przedszkolami. Postanowiła, że jeśli kiedykolwiek będzie miała dzieci i pójdą do przedszkola to tylko do takiego! Wraz z Katarzyną Rosińską stworzyły pierwsze leśne przedszkole w Gdańsku - Leśną Bazę Wilczek. Zofia jest teraz mamą dwójki chłopców, trenerem FamilyLab i aktywnym wolontariuszem w Wilczku.


Chcesz uczestniczyć w konferencji? Zapisz się już teraz