Image Placeholder

Agugusie

Agugusie to gadżety chustowe i zabawki sensoryczne projektowane i szyte w domowym zaciszu, gdy dzieci idą spać. Skracamy też chusty i szyjemy kółkowe.

Image Placeholder

Meluzyna

Jeśli chcesz sprawić swojemu Dziecku fantastyczne przyjęcie urodzinowe, imieninowe, czy inną imprezę rodzinną/ plenerową, tematyczną, a przede wszystkim NIEZAPOMNIANĄ- nie mogłeś lepiej trafić:)Image Placeholder

Meler-Art

Masz wymarzoną grafikę na koszulkę, bluzę, poszewkę, torbę albo inny produkt? - Zrealizujemy ją dla Ciebie! Nasza firma wykonuje dowolny nadruk cyfrowy DTG na każdym produkcie bawełnianym.

Image Placeholder

Radio Głos

Image Placeholder

Fundacja Kobiety z BrzuszkiemImage Placeholder

Fabryka Sztuk

Image Placeholder

TeTka

Image Placeholder

Book Book KsięgarnieImage PlaceholderJaś i Małgosia

Image Placeholder

Fabryka Muzyków

Centrum Edukacji Artystycznej Fabryka Muzyków to miejsce, w którym każdy może rozwinąć skrzydła w dziedzinie muzyki i spełnić swoje muzyczne aspiracje. Oferujemy kursy dla dzieci od 6 miesiąca życia, jak również dla młodzieży, dorosłych i seniorów. Zapraszamy do Fabryki Muzyków, przed nami żaden instrument nie ma tajemnic! Więcej informacji na stronie www.fabrykamuzykow.pl


Image PlaceholderWojewództwo PomorskieImage PlaceholderZrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Image Placeholder

Powiat Tczewski


Image Placeholder

Miasto TczewImage Placeholder

Szkoła języka angielskiego SISTARS

Trzy siostry Mirela, Marta, Daria prowadzą zajęcia z języka angielskiego w domowej atmosferze, w małych grupach do 5 osób. Oferujemy zajęcia na każdym etapie kształcenia potwierdzone certyfikatami.

<

Chcesz uczestniczyć w konferencji? Zapisz się już teraz